Misyon & Vizyon

Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...

About us

DOĞRU YÜKSELİŞ KOLEJİ - HAKKIMIZDA

Yükseliş Koleji'ni Özel Seçkin Fırat'la başlayan 12 yıllık deneyimimizle Seyrantepe Toplukonutları'nda doğa ile iç içe nezih gürültüsüz bir mekanda sizlerle buluşturduk. Başarılı kadromuzun yanısıra olimpik halı sahası yarı olimpik havuzu, içinde bilişim dersliği, dil dersliği, görsel sanatlar dersliği, müzik dersliği, basketbol ve voleybol sahaları, mini hayvanat bahçesi ve içerisinde akıllı tahtaları bulunan dersliklerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

2002'de eğitim ve öğretim serüvenimize başladığımızdan beri Diyarbakırın'ın gönlünde yer edindik. Her öğrenciye ve veliye aynı derecede ilgi, samimiyet içtenlik ve hakkaniyet gösterdik. Onlardan da aynı karşılığı gördük.O ilgi ve samimiyet büyüdü ve kocaman bir aile oluşturdu. Tüm bu özellikler bize “ Seçkin Fırat” ruhunu meydana getirme imkanı verdi. Öğretimi ciddiye alan eğitimden de taviz vermeyen anlayışımız ve çabamızla ülkemizin  bütün seçkin Fen,Anadolu ve Anadolu öğretmen liselerine öğrencilerimizi yerleştirdik.Velilerimizin de gözünden kaçmayan bu anlayış ve başarı bizi Diyarbakır'ın markası haline getirdi.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz;

Her bireyin özel olduğunu bilen
Farklılıkları dikkate alan
Cagdas ve dınamık egtım öğretim kadrosuna sahip
Kendisini süreklı yenileyen
Evrensel düşünüp yerel yasayan
Büyüklere saygı, küçüklere sevgiyi bilen
Sorumluluk bilincine sahıp, idealist,tutarlı,girişimci,hoşgörülü, bilime ve sanata duyarlı  bireyler yetiştirmekdir

Vizyonumuz;

Özel Doğru Yükseliş Koleji  olarak geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın insanlığın ortak değerlerini içselleştirmiş sevgi ve bilgisini toplumla paylaşan yüksek karaktere sahip bireyler olmasını sağlamaktır

İletişim Bilgileri

Yolaltı Mah. Seyrantepe Eski Toki 13. Cad. No:5 Yenişehir / Diyarbakır

  • dummy0412 262 30 00

  • dummy0412 262 30 01

  • dummy info@dogruyukselis.com

Yükseliş Koleji © Copyright 2019.Tasarım 2A Ajans

Arama Moturu